Turkey Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkey Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

E-LİFE - PROBLEM ÇOCUK

YazarMesaj
raper
Moderatör
Moderatör
raper

E-LİFE - PROBLEM ÇOCUK Empty
MesajKonu: E-LİFE - PROBLEM ÇOCUK   E-LİFE - PROBLEM ÇOCUK Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 7:08 am

--Verse 1--

9 ya da 10 yaşında yeni gelmiş aklı başa ailesi anlamazki adamış kendini dışarıya.Eve gitmek istemez yatamaz ki sokakta dinler müzik sadece kulaklıkla yaşa.İnsanlar üstüne doğru gelmeye başlar, içi sıkılır elbet bilirim dostum bende.O kadar umut nerde şimdi diye? -söylenir o çocuk- kendi kendine nağme.Bizim gibi dostlar yanındadır üzülme.Ne para vardır ne de pul kardeşlik gerçekse, peki hatam nerde ? birader söylesene isyan etmem bilirsin kalbim acır sadece...İfade=titrek, durum=anlamadı kimse, nevale sağlam dağıtırız bu gece.Parkta güneş olmadı be yokuldu ve kalmadı be artık anla..Sorunlarda çocuklarlarla..

--Nakarat (Chorus)--

Problem Çocuk olmadı ki kimsesi sigarasız bir hayatı onun için bedevii kim anlar onun mahvolmuş yüreğini anlamayın hala onun için değerli...Yarınlarda bir çocuk kaybolursa daha yazık değil mi?? (hayatlarda) içindeki ruh kaybeder mi kendini?

--Verse 2--

Kenevir dua etti..
Arkasından yarınından dostları da yüz çevirdi doldu kalbi kanlan..'Kalk lan! yerimden zirve benim yerim' dese bile iyice koparttı benim iplerimi...Sonda kalacak olan hepti kendi tekti tek başına oynar hayat bizim için RAPTİ..Biz yaptık o dinledi felsefemi benimsedi.Sonra beni buldu uzattı bana elini...Gel dostum dedim çektim karanlık geçmişinden gökte bir yıldız daha parladı yeniden..Anlattıkca hayatımı pür dikkat dinleyen - Belki bir gün o kişi oluverirsin sen???- İşte o gün güçlerimizi birleştirebiliriz...Müzikle ha gayret kanka bizler başarabiliriz..Can acıtanlara inat büyük biri olabiliriz.Belki bir gün kardeşim taraf sevilebiliriz.
Yapma bunu bana gitme n'olur artık
Kaybetmekten yıldım duygusuzdu Tarık
Yağmurlar bile nefersiz ellerimde kilitler
Koca bir şehir, Ara sokaklar geliyorum
Ellerim titriyor (ah) -bayılmak üzereyim...

E-LİFE - PROBLEM ÇOCUK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-