Turkey Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkey Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEMSTA - ŞEMPANZER FROM KADIKÖY

YazarMesaj
raper
Moderatör
Moderatör
raper

HEMSTA - ŞEMPANZER FROM KADIKÖY Empty
MesajKonu: HEMSTA - ŞEMPANZER FROM KADIKÖY   HEMSTA - ŞEMPANZER FROM KADIKÖY Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 7:09 am

(Yo,yo,uh,…Kadıköy Acil Hemsta Alaturka Mavzer Sakin Dur (yo,uh… Dur Kadıköy Underground Hemsta Sakin Dur Puşt (yo,yo,uh…

Verse 1
Donuk bakar gözün gök yüzünde hüzün yok bugün maalesef üzgünüm işkence devam edecek son gün gelince tabutla bitecek zulmüm Çok kişi gördüm kaçını gömdüm geri kalana tapulu zaten gönlüm paran olsada geçmez burada hükmün iyiliğe sinsilikse sonu sürgün savaş bitti sansın yeni başlar elli ayağı ipe dolayınca dostu dosta harcar Hemsta ortada sen nerdesin telefonun açılmaz göz Panzer arar orda banada parama göre bir Panzer var mı hasmın bensem pırlantalı tasman yere yan bas yanımda yosman hadi en baştan yapma bari biraz efendi ol yaşadığın hayat hep senaryo hep rol dumanlı oldumu bulamazsın yol uzakta dursun ki girmesin kol sadece yemek yapıp yemek yesin bulaşık yıkayıp s.ktirip gitsin evinde rahat uyuyamasın kancık Hemsta artık Panza’yı s.ksin

Nakarat(x2)
Şilede yetmez yerin Berlin istediğim an gömüleceksin burası Kadıköy ben hattı çektim akıllı ol oğlum Fuat Ergin

Verse 2
Kumbara gibi dolu alnın sivilcelerle al cila boynuzu parlat Hemsta seni kullanır hoyrat Hemsta serin kanlıdır kalkın heyhat travesti Panzer’in kölesi kölemi yoksa travestinin Panzer’i kül oldu hayat elde kaldı defteri yanındaki tayfa bak dipdiri uçtaki peyniri daha bulamadım Allah’ıma şükür burdayım bulamadım bana sataşanı harcarım hisset bak bu son soykırım hadi haykırın karı koca bana yalvarın ki yapmıyım sadece boşta gezen aylağın biriyim bıçak bileyleyip siz yol gözleyin ben işi bitirip hep giderim kendi hesabın ipi ben çektim ne o yüzleşince kaçtı rengin ne kadardır buradasın ki sen daha benlemi denk sandın kendini biraz perhiz yapta kemer kapansın zayıflarsan ancak iyi kaçarsın yoluna kapanı kurdum uçarsın ama önce domalda Hemsta bir bassın yanında adam yokki dostun olsun JönTürk’le takılana kastım olsun cebine üç beş para konsun içi rahat olsun gece iyi uyusun Bülent Ersoy’un manevi oğlusun Marmara benim bölgem sakın açılma boğulursun Kurşunda sekti seni Hemsta’dan artık Allah korusun

Nakarat (x2)
Şilede yetmez yerin Berlin istediğim an gömüleceksin burası Kadıköy ben hattı çektim akıllı ol oğlum Fuat Ergin

Verse 3
Motoşoşempanzer karı pazarlar suvariler atları sırtında taşırken azınca bozar kan ilk sokunca çıkar senin kancığın yalar fu.k yutar Hemsta s.ker atar atadamardan taktımı yırtıp parçalar sağ bırakmaz evini bombalar Bülent Ersoy'un elini öpen t.şağımı yalar açıldımı aralar kapanmaz yaralar Amerika değil burası yok niggalar İstanbul oğlum her yerde bir adam her attığın adımdanda haberdar koca Kadıköy'e sığamadın evin var yolu açın gelen var yerin dar azda kasta baytar Hemsta hükümdar aradaki dağları aç sok çıkar kızına yetemedin hasta oldu bana kankan koymadı kuzen çaktı ona birde çocuk var Hemsta oo laa laa lastik yoktu bir hata ola

Nakarat (x3)

Outro
(yo,yo,yo) Kadıköy Underground Hemsta

HEMSTA - ŞEMPANZER FROM KADIKÖY
1 sayfadaki 1 sayfası