Turkey Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkey Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BOBO nun hakkını vermek lazım:

2 posters
YazarMesaj
NQMAD
Misafir

BOBO nun hakkını vermek lazım: Empty
MesajKonu: BOBO nun hakkını vermek lazım:   BOBO nun hakkını vermek lazım: Icon_minitimeCuma Ekim 26, 2007 7:41 am

Bobo, Bobo, Bobo... Avrupa, Kartal'ın Brezilyalı golcüsünü konuşuyor... Sezon öncesi özellikle Fransız kulüplerini peşinden koşturan sambacı, Trabzon maçından sonra Liverpool önünde de kendisini isteyen kulüplerin ısrarda ne denli haklı oldunu gözler önüne serdi. Ustalık, akıl ve teknik dolu
nefis golüyle ayakta alkışlanmayı fazlasıyla hak etti...
YASEMİN-MB
Moderatör
Moderatör
YASEMİN-MB

MesajKonu: Geri: BOBO nun hakkını vermek lazım:   BOBO nun hakkını vermek lazım: Icon_minitimeC.tesi Ekim 27, 2007 12:36 pm

EVET BOBONUN HAKKINI GERÇEKTEN VERMEK LAZIM lol!
ZorakiAdmin
MyGiresun Yöneticisi
MyGiresun Yöneticisi
ZorakiAdmin

MesajKonu: Geri: BOBO nun hakkını vermek lazım:   BOBO nun hakkını vermek lazım: Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 5:42 am

YASEMİN-MB LÜTFEN AŞAĞILAYICI SÖZLERDE BULUNMAYALIM.AŞAĞILADIĞIN KİŞİNİN RÜTBESİNİN SENDEN KAÇ KAT ÜSTÜN OLDUĞUNU UNUTMA VE ÖYLE YAZ TEŞEKKÜRLER.
http://mygiresun.tr.cx
YASEMİN-MB
Moderatör
Moderatör
YASEMİN-MB

MesajKonu: Geri: BOBO nun hakkını vermek lazım:   BOBO nun hakkını vermek lazım: Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 9:26 am

Kevin_Mitnick demiş ki:
YASEMİN-MB LÜTFEN AŞAĞILAYICI SÖZLERDE BULUNMAYALIM.AŞAĞILADIĞIN KİŞİNİN RÜTBESİNİN SENDEN KAÇ KAT ÜSTÜN OLDUĞUNU UNUTMA VE ÖYLE YAZ TEŞEKKÜRLER.
YA BEN ŞİMDİ NE DEDİM GERÇEKTEN HAKINI VERMEK LAZIM DEDİM BUNDA ÇOK CİDDİYİM ADAM SÜPER DAHA NAPSIN AŞAĞILAYICI BİŞİDE BULUNMADIM LÜTFEN DİKAKATLİ OKU ÖLE YAZ DİCEKLERİNİ LÜTFENRİCA EDİYORUM:D:D
NQMAD
Misafir

MesajKonu: Geri: BOBO nun hakkını vermek lazım:   BOBO nun hakkını vermek lazım: Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 8:06 am

lol! İŞARET NE DEMEK OLUYO VARYA SABRIM DOLUYO HA Evil or Very Mad Evil or Very Mad
YASEMİN-MB
Moderatör
Moderatör
YASEMİN-MB

MesajKonu: Geri: BOBO nun hakkını vermek lazım:   BOBO nun hakkını vermek lazım: Icon_minitimeSalı Ekim 30, 2007 2:59 pm

YA O İŞARETİN ANLAMINI BİLMİYODUM NE YAPABİLİRİM İSTEYEREK OLMADIKİ Very Happy

BOBO nun hakkını vermek lazım:
1 sayfadaki 1 sayfası